loader

Dijital E-kataloglar firma ve kurumlar tarafından reklam, tanıtım, dergicilik ve promosyon çalışmalarını düşük maliyetle gerçekleştirmenin, aynı zamanda modern, farklı, kalıcı ve her tür Elektronik cihaza uygun kullanıcıların kesintisiz olarak hizmet vermenin en güncel ve pratik yoludur.


Ürün veya hizmet tanıtımı için basılı katalog, dergi ve broşür yüksek maliyet oluşturmaktadır. Basım maliyeti dışında basılı materyallerin son kullanıcıya ulaştırmanın lojistik maliyeti ve doğası gereği fiziksel yük oluşturmaktadır. Özellikle fuara katılan firmaların en çok şikayet ettiği konulardan birisi de Basılı Tanıtım Katalog ve Broşürlerin ağır yük olarak karşılarına çıkmasıdır.


Fuara katılan firmaların birçoğu fuar standını ziyaret eden potansiyel müşterilerinin tanıtım kataloglarını topladıklarını ve fuar alanında birkaç saat dolaştıktan sonra ellerindeki basılı katalogların ağırlık yaptığını ve birçok tanıtım kataloğunu daha incelemeden bir kenara bıraktığına şahit olmuştur. Bu nedenle Dijital e-kataloglar USB veya CD olarak hazırlandığında son kullanıcı tarafından kolay saklanabilmesi - taşınabilmesi nedeniyle tercih edilmektedir.


Özellikle fuar ve promosyonlu tanıtımlar için USB belleklerin içine yüklenen Dijital E-kataloglar fuar ziyaretçilerin birinci tercihi olduğu görülmektedir. Son kullanıcı istediği bilgiye kolaylıkla ulaşabileceği dijital e-kataloğun yanında bulundurabilir ve de USB’de kendi veri depolama ihtiyacı için uzun süre saklar.
Sayfa Sayısı Ürün Sayısı Bilgi Al
2+18 10/50 Bilgi Al
2+84 50/100 Bilgi Al
2+134 100/150 Bilgi Al
2+184 150/200 Bilgi Al
2+234 250/300 Bilgi Al

Özelliklerimiz ise,
1- Platformdan bağımsız çalışma (PC/MAC, iPad, iPhone, iPod, Android tablet, Android telefon),
2- İşlevsel indeks (link eklenebilme özelliği),
3- PDF olarak istenen sayfa ve tüm kataloğu indirebilme,
4- İstenen sayfa ve kataloğu tamamen yazdırma,
5- Sosyal ağlarda paylaşma,
6- Katalog tasarlanması,
7- Kurumsal renklendirme ve uyum,
8- Web sitesine uyumlu SEO yönetimi
9- Meta etiketleri oluşturma
10- Kolay erişebilirlik özelliği
11- HTML5 ile kodlama,
12- Alt domain oluşturarak firmanızın kataloğunu sunma imkanı.Hesabım

Şifremi Unuttum
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol