loader
blog

31. ULUSLARARASI EV VE MUTFAK EŞYALARI FUARI

  • 18 September 2021 Saturday
  • Yazar : Pınar TAŞTEPE

En yeni, en heyecan verici ürünler, yenilikler, özgün tasarımlar ve daha fazlası… Zuchex, ev ve mutfak eşyaları endüstrisinin geleceğini sergileyerek, bir çok katılımcı markası ile yerli ve yabancı iş insanını ağırladı.

Sektörde adını sıkça duyduğumuz markalar ile Bykuul Creative olarak reklam alanları ve e-ticaretin önemi üzerine görüşmeler yaptık ve bu görüşmelerde öne çıkan sorular çoğunlukla e-ticaretin ülkemizde gün geçtikce ne kadar önemli olduğu, sosyal medyaların müşteri potansiyelini nasıl etkilediğini ve ayrıca kurumsal web sitelerin markaları tanımak adına önemi üzerinde durulduğunu gözlemledik.

Marka anlayışı benimseyen bir çok kuruluşun bu süreçteki doğru adımları izlemesi iş geliştime haçmi kadar marka değerininde ne kadar önemli olduğunu bir kez daha vurgulamak istiyorum.

Ülkemizde bir çok markanın oluşun süreçinde izledikleri yolları projelerini geliştirmek adına yapılması gereken adımları, sektördeki rakiplerin stratejilerini ön görülü olmaları ve en önemlisi reklam alanında tüm mecraları kullanmaları markalaşmak adına atılan en önemli adımlardır. Biz Bykuul Creative ailesi olarak bu alanda sektör ayırmaksızın bir çok markaya ve markalaşma yolunda ilerleyen firmalara destek vermekten dolayı çok mutluyuz. 

 

 

 

Hesabım

Şifremi Unuttum
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol