loader
blog

Bütçenize Uygun Hazır E-Ticaret Paketlerimiz

  • 25 May 2021 Tuesday
  • Yazar : Pınar TAŞTEPE

Hazır e-ticaret paketleri, firmaları tarafından müşteriler için paket halinde sunulan, online satış yapma imkânı sağlayan yazılımlara verilen addır. Bu paketler sayesinde admin paneli üzerinden ürün ve sipariş yönetimi kolay bir şekilde yapılabilir, entegrasyonlar sağlanabilir. Bunun yanında en önemlisi ise herhangi bir yazılıma ihtiyaç duymuyorsanız ve düşünmüyorsanız, bütçeniz kısıtlı ise, sizin için en ideal çözümdür.

Tüm firmalara özel S,M,L,XL paketlerimiz olmak üzere bütçelerinize uygun yardımcı e-ticaret paketleri mevcuttur.

 

Genellikle firmaların ihtiyacı olan tüm hizmetleri içerimizde barındırmaktayız. Bu sayede ayrı işlemler ile uğraşmak durumunda kalmazsınız. Bahsedilen diğer işlemler ise tasarım hizmeti ve barındırma hizmeti gibi hizmetlerdir.

 

Bu paket ile birlikte küçük ek ücretler ödeyerek diğer ihtiyaçlarınızı da satın alabilirsiniz. Böylece ürünlerinizi düşük maliyet ile depo sorununuz olmadan tedarik de edebilirsiniz ve internet üzerinden satabilirsiniz.

 

En büyük avantajı ise: DAHA AZ MALİYET olmasıdır.

Geliştirmeye hazır paketlerimizdir, bir üst pakete geçerek veya  talep edilen özellikler e-ticaret sistemlerinize entegre edilebilir.

 

Özellikle öne çıkan özelliğimiz ise: PAZARYERİ ENTEGRASYON kolaylığıdır.

Hem web sitenizde satış yaparken, hem de trendyol, hepsiburada, N11 vb. bir çok pazaryeri ile aynı anda çalışabilirsiniz.

 

Daha detaylı bilgiler için lütfen bizimle iletişime geçin.

 

Hesabım

Şifremi Unuttum
Hesabınız yok mu? Kayıt Ol